Duyurular
İş Portföy Yönetimi A.Ş.'nin Ankara'da irtibat bürosu açma talebi Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından olumlu karşılandı. Konuya ilişkin açıklama SPK bülteninde yer aldı.
TI2

İş Portföy Hisse Senedi (TL) Fonu (Hisse Senedi Yoğun Fon)

Fon toplam değerinin en az %80’i devamlı olarak BIST’te işlem gören hisse senetleri, hisse senedi endekslerine dayalı vadeli işlem sözleşmelerinin nakit teminatları, hisse senetlerine dayalı opsiyon sözleşmelerinin primleri ile aracı kuruluş varantlarından oluşur. Aktif olarak yönetilen bu fon, büyüme ve sermaye kazancı sunma potansiyeli olan şirketlerin hisse senetlerine yatırım yaparak, hisse senetlerinin getirilerinden yararlanmayı hedefler. TEFAS üzerinden tüm banka ve aracı kurumlardan alınabilmektedir.

Karşılaştırma Listeme Ekle Karşılaştırma Listemden Çıkar
Fon Toplam Değeri (TL)
7.755.775.113,08
Fon Kuruluş Tarihi
14.03.1989
Fon Devir Tarihi
01.07.2015
En Az Alınabilir Pay Adedi
1
En Az Satılabilir Pay Adedi
1
Fon Yönetim Ücreti (Yıllık)
3,20 %
Fon Birim Fiyatı (TL) 18.07.2024
1.107,708386
Fon Valörü
T+1 ALIM T+2 SATIM

Getiri Bilgisi (%)

Yılbaşından
Fon Net Getiri %

% 85,48

Eşik Değer / Karşılaştırma Ölçütü

% 50,65

%95 BIST-100 Endeksi + %5 BIST-KYD Repo (Brüt) Endeksi
Risk Seviyesi
6 / 7

Varlık Dağılımı (%)

Hisse Senedi %99,9
Vadeli İşlemler Nakit Teminatları %0,1

Fon Grafikleri

Getiri Karşılaştırma (%)

Getiri gösteriminde seçilen periyod fon kuruluş tarihinden öncesine denk gelmesi durumunda, ilgili fon/fonlar için getiri hesaplanmamaktadır.

Fon Fiyatı

Fiyat gösteriminde seçilen periyod fon kuruluş tarihinden öncesine denk gelmesi durumunda, ilgili fon/fonlar için fon kuruluş tarihi sonrasındaki fiyatlar gösterilmektedir.

İnternet sitemizde yer alan fon fiyatları referans fiyatlar olup, alım satım işlemlerinde esas alınan fiyatlardan farklılık gösterebilir. Fon Alım satım işlemlerine esas fon fiyatları, yatırımcı tarafından fon alım ya da satım talebinin yapıldığı saat, talebin yapıldığı günün yurtiçi veya yurtdışı piyasalarda tatil günü olup olmaması başta olmak üzere belirli durumlarda referans fiyattan farklılık gösterebilir. Alım satım işlemlerine konu olan fiyatlar Sermaye Piyasası Kurulu tebliğlerine uygun olarak ve fonların izahnamelerinde belirtilen çerçeve doğrultusuna bankalar, aracı kurumlar ve diğer fon dağıtım kuruluşlarının işlem platformlarına yansıtılmaktadır.

Devamı

Tüm soru ve görüşleriniz için

Hemen Arayın!

0 850 290 31 73Hemen Arayın!