Duyurular
İş Portföy Yönetimi A.Ş.'nin Ankara'da irtibat bürosu açma talebi Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından olumlu karşılandı. Konuya ilişkin açıklama SPK bülteninde yer aldı.

Kullanım Koşulları ve Gizlilik

Gizlilik

Ziyaret etmekte olduğunuz bu internet sitesinin içeriği sadece bilgi verme amaçlı olup telif hakları İş Portföy A.Ş'ye aittir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin ve malzemelerin, görsel unsurların ve bunların düzenlenmelerindeki telif hakkı, aksi açıkça belirtilmediği sürece, İş Portföy A.Ş'ye aittir. Bilgiler, İş Portföy A.Ş'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz, alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Bu internet sitesindeki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti verilmemektedir. Bu sitedeki bilgilerin kullanılması sonucunda yatırımcıların ve/veya ilgili kişilerin uğrayabilecekleri doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan, kâr yoksunluğundan, manevi zararlardan ve her ne şekil ve surette olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zararlardan dolayı İş Portföy A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Bu nedenle, kullanıcıların siteden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir.

İş Portföy A.Ş'nin, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar

Kullanım Koşulları

www.isportfoy.com.tr adresli web sitemizi (“Web Sitesi” veya “Site”) ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Web Sitesine erişmekle veya onu kullanmakla, işbu Kullanım Koşulları ile bağlı olmayı kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu Koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen Web Sitesinin kullanımını sonlandırınız.

İşbu Kullanım Koşullarında geçen “kullanıcı” ve “siz” ifadeleri, İş Portföy web sitesini ziyaret eden veya kullanıcı hesabı oluşturan kişileri, “İş Portföy” ve “biz” ifadeleri ise İş Portföy Yönetimi A.Ş.’yi ifade etmektedir.

ÖNEMLİ NOTLAR!

Lütfen aşağıdaki hususları dikkatlice okuyunuz:

Kişisel Verilerin Korunması Politikası

Kullanıcılarımızın gizliliğinin ve kişisel verilerinin korunması bizim için oldukça önemli olup, kullanıcılarımıza ait kişisel verilerin etkin bir şekilde korunması konusunda kararlıyız. Bu amaçla, kişisel verileri nasıl işlediğimizi açıklamak üzere Kişisel Verilerin Korunması Politikasını hazırlamış bulunmaktayız. Bize sağladığınız her türlü kişisel veriniz Kişisel Verilerin Korunması Politikasının hükümlerine tabi olup, Web Sitesini ziyaret etmekle, kişisel verilerinizin Siteyi kullanımınızla bağlantılı olarak söz konusu Politika çerçevesinde işlenmesine açık rıza göstermiş sayılırsınız. Web Sitesini kullanmaya devam etmeden önce kişisel verilerinizin nasıl işlenebileceği ve bu kapsamdaki haklarınızı nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi edinmek için Kişisel Verilerin Korunması Politikasını okuyunuz.

Değişiklikler

Şirketimiz, kendi takdirine bağlı olarak, herhangi bir zamanda güncel koşulları Web Sitesine yüklemek suretiyle, mevcut Kullanım Koşullarını değiştirebilir. Değişiklikler yapıldıktan sonra, Siteyi kullanmayı sürdürmeniz halinde, söz konusu değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız. Bu nedenle, Kullanım Koşullarında yapılan güncellemelerden haberdar olmak için lütfen Web Sitesini düzenli olarak kontrol ediniz ve söz konusu güncellemeleri kabul etmemeniz durumunda Web Sitesinin kullanıma son veriniz.

1. KULLANIM KOŞULLARININ KAPSAMI

1.1. İşbu Kullanım Koşulları, Web Sitesinin tarafınızca kullanılmasına ilişkin hüküm ve şartları düzenlenmektedir. Süresi ve sıklığından bağımsız olarak sadece Siteyi ziyaret etmekle, Siteyi ilk ziyaret ettiğiniz tarih itibariyle Kullanım Koşullarını okumuş, anlamış ve Kullanım Koşulları ile bağlı olmayı kabul etmiş sayılırsınız.

1.2. İş Portföy, işbu Koşullara ek olarak Web Sitesinin belirli sayfalarına veya özelliklerine uygulanacak özel hüküm ve koşullar belirleyebilir. Web Sitesinin söz konusu sayfalarını veya özelliklerini kullanmanız durumunda, bunlara uygulanacak özel hüküm ve koşulları okuduğunuz, anladığınız ve kabul ettiğiniz varsayılır. Bahsi geçen özel hüküm ve koşulları kabul etmemeniz durumunda, Web Sitesinin bunlara ilişkin sayfa ve özelliklerini kullanmamanız gerekmektedir.

2. KULLANICI HESABI

2.1. Web Sitesini, kural olarak herhangi bir kullanıcı hesabı açmaksızın veya üye girişi yapmaksızın kullanabilirsiniz. Ancak, Web Sitesi üzerinden veya Web Sitesi aracılığıyla sunulan bazı özellikleri veya içerikleri kullanabilmeniz için kullanıcı hesabı açmanız ve/veya üye girişi yapmanız gerekebilir.

2.2. Kullanıcı; (i) kullanıcı hesabına ilişkin olarak sağladığı ve sağlayacağı kayıt bilgilerinin doğru, kesin, güncel ve tam olduğunu ve olacağını ve bu doğrultuda İş Portföy tarafından iletilen istekleri derhal yerine getireceğini, (ii) hesap açarken, temsil ettiği tüzel kişi dışında, diğer herhangi bir kişi ve kurum adına veya hesabına hareket etmeyeceğini, (iii) hesabını ve hesap bilgilerini hiç kimseyle paylaşmayacağını, (iv) hesabının gizliliği ve güvenliğinin sağlanmasının ve hesabı üzerinden veya hesabı aracılığıyla gerçekleşen tüm faaliyetlerden sorumlu tutulacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

2.3. İş Portföy, aşağıda belirtilen sebepler dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir sebeple kullanıcı hesabını askıya alma veya sona erdirme hakkını haizdir:

i. Kullanım Koşullarının uygulanmasının sağlanması ve mevcut veya olası hukuka ya da Kullanım Koşullarına aykırılıkların önlenmesi

ii. Web Sitesinin ve diğer sistemlerimizin bütünlüğünün, istikrarının, saygınlığının veya güvenilirliğinin korunması,

iii. Esaslı olup olmamasına bakılmaksızın, mevcut veya olası davalara karşı savunma yapılması

iv. Herhangi bir hukuki veya cezai sorumluluğun doğmasının engellenmesi,

v. Mahkeme veya idari mercii kararlarının uygulanması.

3. WEB SİTESİNİN İÇERİĞİ

3.1. Web Sitesi üzerinden veya Site aracılığıyla veya elektronik posta ya da diğer iletişim kanalları ile sağlanan tüm bilgi, materyal ve içerik (“İçerik”), yalnızca bilgilendirme amaçlı olarak paylaşılmakta olup, bir yatırım tavsiyesi veya size yatırım hizmetleri veya yan hizmetler sunmak üzere yapılmış bir öneri veya öneriye davet niteliğinde değildir. Ayrıca, sağlanan İçerik yalnızca genel nitelikli bilgi içermekte olup, yatırım kararlarınız ile alım satım işlemlerinizi destekleyecek yeterli bilgi içermeyebilir.

3.2. İş Portföy olarak, İçeriğin doğruluğu, tamlığı, güncelliği veya uygunluğu konusunda hiçbir garanti veya taahhüt vermemekteyiz. Bu nedenle, kullanıcıların siteden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kendi uygun gördükleri vasıtalarla teyit etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu doğrultuda vermeleri önerilir.

3.3. İş Portföy, İçeriği, kendi uygun göreceği yöntemlerle her zaman herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değiştirme, düzeltme, güncelleme ve kaldırma yetkisini haizdir. İş Portföy ’ün bu yetkisi onun için bir yükümlülük teşkil etmemektedir.

4. ELVERİŞLİLİK

İş Portföy olarak Web Sitesinin devamlı veya kesintisiz bir şekilde kullanılabilirliğini garanti veya taahhüt etmemekteyiz. Web Sitesinin bakım, tadilat, değişiklikler, yeni özellikler, donanım/sistem arızaları, teknik problemler, kontrolümüzün ötesinde veya öngörülemeyen sebepler veya herhangi başka bir sebeple erişime kapalı olması veya çalışmaması mümkündür. İş Portföy, Web Sitesinin herhangi bir sebeple erişime kapalı veya tam olarak çalışmıyor olması sebebiyle herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

5. UYGUN KULLANIM KURALLARI

Web Sitesinin güvenliğinin, bütünlüğünün ve güvenilirliğinin sağlanması amacı ile belirlediğimiz aşağıdaki kurallara uymanız (ve bunları ihlal etme girişiminde dahi bulunamamanız veya ihlal etmek üzere üçüncü kişilere yardım etmemeniz) gerekmektedir:

i. Hukuka, işbu Kullanım Koşullarına veya Web Sitesinin belirli özellik veya sayfalarına uygulanacak diğer hüküm ve koşullara aykırılık teşkil edecek davranışlarda bulunmamalısınız,

ii. Web Sitesini Siteye zarar verecek veya diğer kullanıcıların Siteyi kullanımını engelleyecek şekilde kullanmamalısınız,

iii. Altyapımıza gereksiz veya orantısız büyüklükte yükleme yapmamalısınız,

iv. Herhangi bir amaçla Web Sitesine veya Sitede yer alan içeriğe erişim sağlamak, Siteyi/içeriği kontrol etmek, kopyalamak veya diğer şekillerde kullanmak için robot, örümcek ve diğer otomatik yöntemleri kullanmamalısınız,

v. Web Sitesine veya İş Portföy’ün diğer sistemlerine zarar vermeye, el koymaya veya Siteyi/ İş Portföy Yönetimi sistemlerini engellemeye yönelik bilgisayar programlama rutinlerini ve virüsleri kullanmamalı ve dağıtımını yapmamalısınız,

vi. Web Sitesini zayıf noktaların tespiti için test etmemeli, taramamalı ve incelememelisiniz,

vii. Web Sitesi ve Sitede yer alan içeriği, yetkisiz şekilde kullanmamalı veya kişisel ve ticari olmayan kullanım dışında kullanıma konu etmemelisiniz,

viii. Fikri mülkiyet haklarına yönelik ihlallerde bulunmamalısınız.

6. FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI

6.1. Web Sitesi üzerinden sağlanan metinler, grafikler, kullanıcı ara yüzleri, görsel ara yüzler, yazılım, komutlar, kaynak kodları, API, fotoğraflar, sesler, müzikler, videolar, interaktif özelikler, markalar ve logolar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere İnternet Sitesi ile bağlantılı tüm İçeriğin veya İçeriğin kullanım hakkının sahibi İş Portföy’dür ve söz konusu İçerik, fikri mülkiyet ve haksız rekabet hukuku ile korunmaktadır.

6.2. Kullanıcı, İçeriği, hiçbir şekilde kopyalamamayı, değiştirmemeyi, kiralamamayı, ödünç vermemeyi, satmamayı, dağıtmamayı, işlememeyi, istismar etmemeyi ve (fikir veya yazılım olarak) bunlardan faydalanarak eser meydana getirmemeyi kabul eder. İş Portföy işbu Kullanım Koşulları kapsamında, İçeriğe ve İçeriğin kullanıma ilişkin Kullanıcıya herhangi bir hak tanımamaktadır.

7. ÜÇÜNCÜ KİŞİ UYGULAMALARI

7.1. Web Sitesi, üçüncü kişilere ait internet sitelerine ilişkin linkler içerebilir. Üçüncü kişilere ait siteler tamamen bizden bağımsız hareket etmekte olup; Web Sitesinde bu tür sitelere link verilmesi, üçüncü kişiler ile İş Portföy arasında herhangi bir ilişki bulunduğu, İş Portföy’ün link verilen siteleri desteklediği, onayladığı veya tahkik ettiği anlamına gelmemektedir. İş Portföy, link verilen sitelerde yer alan reklam, materyal, ürün ve hizmetler de dahil hiçbir içeriğe dair garanti veya taahhüt vermemektedir.

7.2. İş Portföy’ün, Web Sitesi dışında üçüncü kişilere ait internet sitelerinin işleyişi ve uygulamalarından sorumlu olmadığını ve bu sitelerden kaynaklanan veya siteler ile bağlantılı olarak ortaya çıkan hiçbir talep, şikâyet veya uyuşmazlığın İş Portföy’e karşı ileri sürülemeyeceğini açıkça kabul ve beyan edersiniz. Üçüncü kişilere ait internet sitelerine ait gizlilik politikaları ile bahsi geçen siteleri kullanımın tabi olduğu diğer hüküm ve koşulları öğrenmeli ve bunları kullanıp kullanmamak konusunda kendiniz karar vermelisiniz.

8. GARANTİ VE TAAHHÜTLERİN REDDİ

İşbu sözleşmenin hiçbir hükmü, İş Portföy tarafından verilmiş bir garanti veya taahhüt şeklinde yorumlanamaz. İş Portföy, Web sitesini "olduğu gibi" ve "elverişli olduğu ölçüde" sunmakta olup, hukuken izin verilen ölçüde, web sitesine ve sitede yer alan içeriğe dair hiçbir garanti veya güvence sağlamamakta, zimnen de olsa web sitesi ve içeriğin elverişliliğini, devamlılığını, belirli bir amaca uygunluğunu, ihlal teşkil etmediğini, ticari elverişliliğini veya virüs ve diğer zararlı bilgisayar programlama rutinleri içermediğini garanti veya taahhüt etmemektedir.

8.2. işbu “garanti ve taahhütlerin reddi” maddesinde yer alan hükümler, ayni zamanda grup şirketlerimiz, yöneticilerimiz, çalışanlarımız, temsilcilerimiz ve iş ortaklarımız için de hüküm ifade etmektedir.

9. SORUMLULUK

İş Portföy, kullanıcıya veya kullanıcı ile ilişkili üçüncü kişilere karşı, web sitesinin ve içeriğin kullanımından veya kullanılamamasından kaynaklanan veya bununla bağlantılı olan hiçbir özel, dolaylı, tesadüfi, cezalandırıcı, emsal veya yansıma zarardan ya da kâr, fırsat veya gelir kaybından dolayı, zarar olasılığından haberdar olduğu veya haberdar olması gerektiği durumlarda dahi, hiçbir hal ve şart altında akdi, haksız fiil niteliğinde, özen sorumluluğu veya diğer hiçbir hukuki sorumluluk düzenlemesine veya prensibine dayanılarak sorumlu tutulamaz.

10. TAZMİNAT

(i) Web Sitesini kullanımınızdan, (ii) Kullanım Koşullarına veya mevzuata aykırı davranmanızdan veya (iii) üçüncü kişilerin haklarını ihlal etmenizden kaynaklanan veya bunlarla ilişkili olan tüm talep, sorumluluk, iddia ve makul avukatlık ücretleri dâhil masraflara karşı İş Portföy’ü ve onun çalışanlarını, yöneticilerini, temsilcilerini ve iş ortaklarını savunmak, tazmin etmek ve sorumsuz kılmakla yükümlüsünüz.

11. BÖLÜNEBİLİRLİK

Kullanım Koşullarında yer alan herhangi bir kayıt, şart ya da hüküm, herhangi bir şekilde geçersiz, hukuka aykırı veya uygulanamaz kılınırsa, bu durum, diğer hükümlerin ve Kullanım Koşullarında atıf yapılan diğer dokümanların geçerliliğini, hukuka uygunluğunu ve ifa kabiliyetini etkilemez.

12. UYGULANACAK HUKUK VE UYUŞMAZLIK ÇÖZÜMÜ

12.1. Kullanım Koşullarının esasına ve yorumlanmasına, Türkiye Cumhuriyeti kanunları uygulanır.

12.2. Kullanım Koşullarından kaynaklanan veya Kullanım Koşulları ile bağlantılı olarak ortaya çıkan tüm iddia, çekişme ve uyuşmazlıkların çözümünde İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Tüm soru ve görüşleriniz için

Hemen Arayın!

0 850 290 31 73Hemen Arayın!