Duyurular
İş Portföy Yönetimi A.Ş.'nin Ankara'da irtibat bürosu açma talebi Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından olumlu karşılandı. Konuya ilişkin açıklama SPK bülteninde yer aldı.

Ödüllerimiz

25.06.2024

Brandverse'ten İş Portföy'e Ödül!

Yenilenen web sitemiz ile en başarılı pazarlama, iletişim ve reklam çalışmalarının ödüllendirildiği Brandverse Awards’ta “Kullanıcı Deneyimi UX/UI” kategorisinde Bronz Ödülün sahibi olduk!

20.11.2023

Felis’ten İş Portföy’e 2 Başarı Ödülü!

Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde kurduğumuz İş Portföy TEV Eğitime Destek Serbest Fonumuz ile Felis’ten “Kaliteli Eğitime Erişim” ve “Amaçlar İçin Ortaklıklar” kategorisinde başarı ödülü ile dönmenin gururunu yaşıyoruz.

27.09.2023

Sardis'ten İş Portföy'e "Pozitif Sosyal Etki" ve "Sürdürülebilirlik Odaklı İnovasyon" Ödülleri

İş Portföy TEV Eğitime Destek Serbest Fonumuz ile Sardis Ödülleri'nden "Pozitif Sosyal Etki" kategorisinde Altın, "Sürdürülebilirlik Odaklı İnovasyon" kategorisinde Gümüş Sardis ile dönmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

24.07.2023

Global Brands Magazine - En Yenilikçi Portföy Yönetim Şirketi

İngiltere'nin en prestijli yayınlarından biri olan Global Brands Magazine'nin düzenlediği Global Brands Ödülleri yatırım kategorisinde "En Yenilikçi Portföy Yönetim Şirketi" ödülünü almış olmanın gururunu yaşıyoruz.

1.12.2022

Global Banking and Finance Review - Yılın Portföy Yönetim Şirketi

Global Banking & Finance Awards 2022” ödüllerinde “Türkiye’de Yılın Portföy Yönetim Şirketi” ödülünü almanın gururunu yaşıyoruz.

1.07.2022

Stevie Uluslararası İş Ödülleri (Bronz Stevie) - İş'te Fon Mobil Uygulaması

İş’te Fon mobil uygulamamız, dünyanın en saygın ödüllerinden biri olan ve en iyilerin yarıştığı The International Business Awards’ta Mobil Uygulamalar / Finansal Hizmetler & Bankacılık kategorisinde Bronz Stevie ödülünü aldı!

1.01.2022

9. Sürdürülebilir İş Ödülleri - Kadının Güçlendirilmesi Kategorisi (KOBİ)

Ekonomik, sosyal ve çevresel konularda önemli etkiler yaratan ve ortak geleceğimize sahip çıkan yenilikçi projeleri ödüllendiren Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde “Kadının Güçlendirilmesi” kategorisinde İş Portföy İş’te Kadın Hisse Senedi (TL) Fonumuz ile ödüle layık görülerek “Sürdürülebilirliğin Oscarları” arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

1.06.2021

6. TSPB Altın Boğa Ödülleri Portföy Yönetimi Faaliyeti Kategorisi "Yatırım Fonları Portföy Büyüklüğü Lideri" Ödülü

6.TSPB Altın Boğa Ödülleri’nde Portföy Yönetimi Faaliyeti kategorisinde “Yatırım Fonları Portföy Büyüklüğü Lideri” ödülünü almanın gururunu yaşıyoruz.

1.05.2021

6. TSPB Altın Boğa Ödülleri Özel Ödül Kategorisi İş'te Kadın Hisse Senedi (TL) Fonu "Toplumsal Değer Projesi" Ödülü

6.TSPB Altın Boğa Ödülleri’nde İş Portföy İş’te Kadın Hisse Senedi Fonu ile “Toplumsal Değer Projesi” özel ödülünü almanın gururunu yaşıyoruz.

1.01.2021

Global Banking & Finance Awards "Türkiye'de Yılın Portföy Yönetim Şirketi" Ödülü

Global Banking & Finance Awards 2021” ödüllerinde “Türkiye’de Yılın Portföy Yönetim Şirketi” ödülünü almanın gururunu yaşıyoruz.

Tüm soru ve görüşleriniz için

Hemen Arayın!

0 850 290 31 73Hemen Arayın!