Duyurular
İş Portföy Yönetimi A.Ş.'nin Ankara'da irtibat bürosu açma talebi Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından olumlu karşılandı. Konuya ilişkin açıklama SPK bülteninde yer aldı.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Projelerimiz

10.12.2023

Esas Sosyal "Hayırlı Sabancı Desteğiyle İngilizce Fırsatım Programı”

Şirketimiz Esas Sosyal'in “Hayırlı Sabancı Desteğiyle İngilizce Fırsatım Programı”na kurumsal destekçi olmuş ve gençlerin istihdama hazırlanmalarına katkı sağlamak amacıyla 1 yıl boyunca 20 öğrencinin 3 kurdan oluşan dil eğitimi almasına olanak sağlamıştır.

8.06.2023

Yatırımlarınız değerlenirken eğitime destek olmak İş’te Bu Kadar Kolay!

İş Portföy TEV Eğitime Destek Serbest Fon İş Portföy Yönetimi A.Ş. ve Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğinde, sosyal sorumlulukla yatırım fonlarının yolunu kesiştirmek üzere kurulan İş Portföy TEV Eğitime Destek Serbest Fon sayesinde yatırımlar sadece getiri yaratmıyor, aynı zamanda bursa dönüşüyor.

30.03.2023

CFA Institute Research Challenge

CFA Institute Research Challenge yarışmasının uzun yıllardır ana sponsorlarındanız. Üniversite öğrencilerinin katıldığı bu yarışmada gençler Borsa İstanbul’da işlem gören bir şirketin hisse senedi analizini yaparak, sektörden bir profesyonelin mentorluğu ve akademik danışmanların koçluğunda araştırma raporu yazıyor. Jüri tarafından incelenen bu raporlar sonucunda öğrenciler Bölgesel ve Global alanda uluslararası üniversitelerden öğrencilerle bu alanda yarışma imkânı buluyorlar.

31.10.2022

Esas Sosyal – “Şevket Sabancı Vizyonuyla ‘İlk Fırsat’ Programı”

Anadolu üniversitelerinden yeni mezun gençlerin iş hayatına attıkları ilk adımda yanlarında oluyor ve onlara kariyer gelişimleri için destek oluyoruz. İş birliği kapsamında aynı zamanda Şirketimizin farklı bölümlerinden yöneticilerimiz gençlere mentorluk yaparak ve prova mülakatlar gerçekleştirerek gençlerin kariyer gelişimlerine ışık tutuyoruz.

25.10.2022

Odunpazarı Modern Müze

(OMM) iş birliğimizde Güzel Sanatlar Üniversitelerinden mezun gençleri “Portfolyo Günleri” programında sanat profesyonelleri ile bir araya getirerek kariyerlerinin başlangıcında portfolyo sunumu yapmaları konusunda geliştirmek ve eserleri hakkında hukuki haklarını öğrenmeleri gibi alanlarda çeşitli yetkinlikler kazanmalarına imkân sağlıyoruz.

1.07.2015

“Doğa Eğitim Programları”

İş Portföy TEMA Değişken Fonumuz kapsamında Türkiye İş Bankası, İş Portföy ve TEMA Vakfı iş birliğinde hayata geçirilen TEMA Vakfı’nın okul öncesi ve ilkokul öğrencilerine yönelik olarak tasarladığı “Doğa Eğitim Programları”na katkı sağlayarak çocukların doğayı, ekosistemi, canlıları daha iyi tanımasına olanak sağlıyoruz.

Tüm soru ve görüşleriniz için

Hemen Arayın!

0 850 290 31 73Hemen Arayın!