Özel FonKişiselleştirilmiş Hizmet

Birebir Çözümler

Özel Portföy Yönetimi Hizmeti

Para Yönetimi Artık Çok Kolay

 

Güç Odaklarımız:
Bilgiyi Doğru Yorumlama;
Doğru Zamanlama;
Hızlı Karar Alma Süreci

Müşteriye Özel Çözümler Sunuyoruz.

Portföylerde müşterilerimiz ile birlikte kendi risk/getiri beklentilerine ve piyasa koşullarına uygun yatırım stratejileri oluşturuyoruz. Müşterilerimizin yatırım stratejilerini değişen ekonomik koşullar çerçevesinde güncelliyoruz.

Alternatif Getiri Fırsatları Yaratıyoruz.

Müşterilerimizin risk profiline uygun alternatif yatırım araçları ile portföy getirilerinin artırılması ve varlıklarındaki büyümenin istikrarlı ve kalıcı olmasını hedefliyoruz.

Karşılaştırma ölçütü, portföy yönetiminde başarıyı ölçmek amacı ile, portföyün yatırım tercih ve kısıtlarına uygun finansal varlıkların performanslarını gösteren endekslerden oluşturulur

Kullanılan Karşılaştırma Ölçütleri

Portföy yönetiminde, yatırım stratejisi doğrultusunda ağırlıklı olarak sabit getirili menkul kıymetlere yatırım yapan portföyler için karşılaştırma ölçütü olarak KYD Bono Endeksleri (BIST-KYD 182 Gün, BIST-KYD 365 Gün ve BIST-KYD Tüm endeksleri gibi) kullanılmaktadır.

Yatırım stratejisinde hisse senedi olan portföylerde karşılaştırma ölçütü olarak BIST Endeksleri (BIST 100 ve BIST 30 endeksleri gibi) kullanılmaktadır.

Döviz cinsi yatırım ürünlerini tercih eden yatırımcılar için BIST-KYD Eurobond Endeksleri (BIST-KYD Eurobond Endeksleri (USD), BIST-KYD Eurobond Endeksleri (USD/TL), BIST-KYD Eurobond Endeksleri (EUR), BIST-KYD Eurobond Endeksleri (EUR/TL))

Yatırım stratejisinde yabancı menkul kıymetlere yer verilen portföylerde, karşılaştırma ölçütü olarak bu finansal varlıklara uygun endeksler (Bloomberg, Eurostoxx endeksleri, yabancı ülke hazine bonoları endeksleri ve yabancı ülke hisse senedi endeksleri gibi) kullanılmaktadır.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayınız.Portföy Yönetiminde Alınan Ücret ve Komisyonlar

Portföy Yönetimi Komisyonu:
Yatırımcıdan Mart, Haziran, Eylül, Aralık aylarının sonunda ortalama portföy değeri üzerinden portföy yönetimi komisyonu tahsil edilmektedir.

Performans Komisyonu:
Portföyün yıl sonu brüt getirisi ile karşılaştırma ölçütünün yıl sonu getirisi arasındaki fark nispi getiriyi vermektedir. Performans komisyonu nispi getiri üzerinden yıl sonunda veya portföy yönetimi sözleşmesinin sona erdiği tarihte alınmaktadır.

İşlem Ücret ve Komisyonları :
Portföy Yönetimi hizmeti sırasında gerçekleştirilen işlemler için aracı kurumlara ödenmektedir.

Yatırımlarının büyüklüğü belirli bir miktara ulaşan ve yönetim açısından profesyonel desteğe ihtiyaç duyan müşterilerimize "Özel Fon" kuruluşu hizmeti veriyoruz. Bireysel müşterilerimize aile varlıklarının sonraki nesillere aktarılmasını, kurumsal müşterilerimize ise sermaye birikimini sağlayacak yeni bir hizmet sunuyoruz.

Özel Serbest Fon, tek bir kuruma, kişiye ve/veya aile üyelerine özel ve yatırımcıların risk/getiri beklentilerine uyumlu olarak kurulabilmektedir. Tüm katılım payları öncelikle bu hizmeti alan kişi/kuruma tahsislidir. Fonun yatırım stratejisi ve kısıtları ile hedefleri, fon içtüzüğünde açıkça belirtilmektedir. Yatırımcılar kendi mal varlıklarının yönetimi ile ilgili düzenli bilgilendirilmekte ve değişen piyasa koşullarına uygun yatırım stratejisi değişiklikleri kararlarında rol almaktadır.

Detaylar için lütfen bizi arayın.
Özel Portföy Yönetimi Özel Fon T. İş Bankası Özel Bankacılık T.İş Bankası Özel Bankacılık ile gerçekleştirilen acentelik işbirliği sayesinde; T.İş Bankası özel bankacılık müşterileri, özel portföy yönetimi ve özel fon hizmetlerimizden İş Bankası özel bankacılık ihtisas şubeleri çatısı altında faydalanabilmektedir.
Özel bankacılık müşterileri ile portföy yatırımı yapacak müşterilerin ihtiyaçlarının örtüştüğü gerçeğinden hareketle, özel portföy yönetimi kapsamında, daha etkin bir şekilde müşterilere ulaşabilmek adına İş Bankası Özel Bankacılık ile İş Portföy Yönetimi arasında ortak bir zemin oluşturulmuş, acentelik ilişkisi tesis edilerek “acentelik” faaliyetlerinde bulunulmaya başlanmıştır.

Finansal piyasalardaki volatilitenin yoğun olduğu veya faiz oranlarının düştüğü ve farklı yatırım alternatifleri arasında seçimin zorlaştığı dönemlerde özel portföy yönetimine olan ihtiyaçlar artmaktadır.

Bu işbirliğinde özel portföy yönetimine ihtiyaç duyduğu tespit edilen İş Bankası özel bankacılık müşterilerine söz konusu hizmet tanıtılmakta; müşterilere katma değer sağlanarak müşteri memnuniyetinin artırılması amaçlanmaktadır.

Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.
​Her bir risk seviyesine uygun portföy önerilerimizi incelemek ister misiniz?

• Tercihlerinize göre tasarlanan kişisel portföy yönetimi hizmeti
• Farklı risk seviyelerine yönelik tasarlanmış özel yatırım modelleri

Öncelikle Portföy Yönetimi Yetkilisi ile birlikte, yatırım yapmak istediğiniz para cinsi ve risk getiri seviyenizi görüşelim sonra size en uygun yatırım modelini seçelim;

• Muhafazakâr Model
• Dengeli Model
• İstikrarlı Model
• Atak Model

Yatırımcı’ya Özel Fon

Yatırımlarınızın büyüklüğü belli bir miktara geldi ve artık profesyonel bir hizmete mi ihtiyacınız var?

“Özel Fon” çatısı altında portföy yönetimi çözümlerimizden faydalanmak ister misiniz?

İş Portföy Yönetimi A.Ş.’nin uzman kadrosu ile sunulan, yatırımcının risk/getiri beklentilerine uyumlu “Özel Fon” hizmeti ile, bireysel portföyünüzü ya da tüm aile üyelerinizin finansal varlıklarını, mali hedeflerinize ve nakit akışlarınıza uygun olarak planlayalım ve size ‘Özel Fon’ yapısı altında özel portföy yönetimi hizmetimizi sunalım.
Özel yatırım çözümlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabileceğiniz Türkiye İş Bankası Özel Bankacılık Şubelerimize aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.


Şube Listesi